Priebeh neuveriteľnej tantra masáže

Pri vchode do salóna https://bratislavatantra.sk/senzualna-tantra-masaz-cim-si-vas-dokaze-ziskat-tento-druh-masaze/ vás privíta vami zvolená krásna tantra lady. Nadíde priestor pre zblíženie sa , porozprávanie a spoznanie jeden druhého. Predsa doteraz ste sa nikdy v živote nemali šancu stretnúť a nie to ešte hovoriť o svojich najtajnejších túžbach a pocitoch. Po tomto akte ste už vhodne pripravený na vášnivý, romantický a senzuálny zážitok. Masérka vás odvedie do voňavého kúpeľa, po ktorom si oblečiete zásadne len šatku, ktorá slúži na dočasné zahalenie vašich intímnych partií. V uvoľnenej atmosfére začína Namaste rituál a Vami zvolená masáž.

korzet

Masérka začína s masážou chodidiel, prechádza na chrbát, nezabudne ani na ušné lalôčky alebo krk, kde je najviac erotogónnych zón, a začína vám masírovať aj intímne časti vášho tela. Prechádza vás pohlavný úd, vie presne, kde má použiť svoje ruky, kde vás to najviac vzrušuje, zistí podľa vašich neutíchajúcich vzdychov. Bude to pre vás neuveriteľný pocit plný vzrušenia. Ucítite pocit pohodlia a uvoľnenosti. Možno prekvapíte samého seba a nebudete veriť, čo vo vás skutočne je. Po ukončení tantra masáže je Vám dopriaty čas na relax, aby sa Vaše telo a myseľ dokázali preniesť späť do reálneho života. Musíte si na senzuálnu tantra masáž vyhradiť veľa času a chuti, lebo pocity vo vás budú prebiehať stále počas pár dní. Po senzuálnej tatra masáže možno aj vaša partnerka zistí, že ste sa zmenili.

lávové kameny

Samozrejme, že takáto skúsenosť vás zmení, nie len vnútorne. Budete zmýšľať inak a možno od vašej partnerky budete žiadať úplne iné vášnivé praktiky ako doteraz. Nechajte sa rozmaznávať  a uvoľnite sa. Vaša myseľ bude čistá a uprataná. Nemyslite na žiadne pracovné nepokoje alebo stres. Masérka vám dopraje množstvo esenciálnych olejov. Natrie ich na vaše rozpálené telo. Hneď vám bude príjemnejšie. Ak vám na tele zostane nejaký olej, môžete ho následne zmyť vo voňavom kúpeli, kde je Vám poskytnuté všetko potrebné. Pri šálke bylinkového čaju sa lúčite s pocitom dlhotrvajúceho blaha a lásky.