Kto využíva najčastejšie on-line služby?

Samozrejme ich najčastejšie využíva generácia mladých ľudí, ktorým sa v dnešnej dobe nechce nič a všetko chcú mať tak povediac “do ruky“. Ako napríklad na objednávanie jedál. Prečo by mali chodiť do reštaurácii a slušne čakať na jedlo, keď môžu byť zatiaľ vyvalený na gauči a kukať na televízor. Využívanie on-line služieb je v plnom prúde.

online

Ďalšou pohodlnou on-line službou je objednávanie taxíka prostredníctvom mobilnej aplikácie. Túto službu najčastejšie využívajúmladí podnikatelia, manažéri agentúr či startupisti z kategórie tridsiatnikov, ktorí riadia rôzne projekty a musia sa rýchlo presúvať medzi stretnutiami.

On-line nákupy

On-line služba, ktorá je najčastejšie využívaná. Ľudia si z pohodlia domova môžu objednať čo len chcú a nikam nemusia chodiť, pretože im tovar prinesú rovno pred dom. Túto službu využívajú najčastejšie rôzne vekové kategórie. Nakupovať z pohodlia domova je cool a ušetríte svoj drahocenný čas, ale aj nakupovaním on-line sa znížia náklady spojené s pohonnou hmotou vo vašom aute, pretože nemusíte nikam cestovať.

Je bezpečné kupovať lieky prostredníctvom on-line služby?

Tak ako on-line nákupy rôzneho tovaru, rovnako on-line nákup liekov- nemusíte sa báť kupovať lieky cez internet. V dnešnej dobe je to normálne, stránky ktoré poskytujú on-line službu sú chránené. A ak nie veľmi ľahko to viete zistiť.

eshoúp

Nakupujte bezpečne
 

  1. Sledujte zámok– len šifrované spojenie je pri internetovom nakupovaní a platbe zárukou súkromia.
  2. Plaťte bezpečne- najbezpečnejšia platba je tá, ktorú vykonáte špedičnej spoločnosti až pri doručení nákupu.
  3. Používajte silné heslá-ak nenakupujete jednorazovo a vytvárate si zo svojej vôle či pod tlakom pravidiel e-shopu používateľský účet, priraďte k nemu bezpečné heslo, ktoré sa nezhoduje s heslom vášho e-mailu, platobnej služby či akejkoľvek inej identity.

Kto využíva najčastejšie on-line služby?
4.3 (85%)12